Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Szanowni Klienci

Z dniem 25 maja 2018 roku wchodzi w życie unijne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO, GDPR), które narzuca przedsiębiorcom nowe obowiązki i wytyczne w zakresie zarządzania i przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym chcielibyśmy poinformować Państwa, iż w bazie danych, którą administruje Kancelaria Windykacyjno-Prawna PREVENTUM z siedzibą w Legnicy, pl. Słowiański 1/306, 59-220 Legnica, NIP: 6912523328 KRS: 0000663313, znajduje się Pana/Pani adres email i/lub telefon a także inne dane osobowe powierzone nam wcześniej w celu realizacji zlecenia windykacyjnego, przedstawienia oferty, złożenia zapytania bądź też pozyskane z ogólnodostępnych źródeł.

Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane:

a)  w celu wykonania umowy
b)  dla celów wypełnienia obowiązków prawnych wynikających m. in z przepisów podatkowych oraz rachunkowości

Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych oraz podmioty uczestniczące w realizacji zlecenia.

Pana/Pani dane osobowe przechowywane i chronione będą przez okres 5 lat lub do czasu wykonania umowy.

Jeśli posiadane przez Kancelarię Windykacyjno Prawną PREVENTUM informacje są Pana/Pani danymi osobowymi (a nie informacjami o spółce lub innej osobie prawnej) to przysługuje Panu/Pani:

l  prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania (o ile takie przetwarzanie nie jest wymagane przez odrębne przepisu prawa, np. podatkowego),

l  prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych

l  prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

l  prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie.

W przypadku jeśli Państwo chcecie usunąć swoje dane z bazy prosimy przesłać e-mail z taką prośbą na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powyższe informacje dotyczą także byłych klientów Kancelarii Finansowej PLATANUS, która zakończyła działalność z dniem 31.03.2014 r., a wszelkie prawa i obowiązki przejęła Kancelaria Windykacyjno-Prawna PREVENTUM Sp. z o. o.

Jeśli wcześniej wyraził Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, nadal zachowuje ona swoją ważność. Natomiast jeśli nie wyrażał Pan/Pani to może to uczynić przesyłając wiadomość na adres bTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o następującej treści: 

"Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z realizacją zlecenia windykacyjnego, przedstawienia oferty, złożenia zapytania. Zostałem poinformowany o prawie sprzeciwu oraz do wycofania zgody. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem."

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
©2024 Preventum.pl

Please publish modules in offcanvas position.